Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Petrovice u Karviné
Petroviceu Karviné

Tradiční smažení vaječiny pro seniory naší obce se vydařilo

foto

Na hájence se ve středu 22. května uskutečnilo pro seniory naší obce tradiční smažení vaječiny. Toto setkání bylo skvělou příležitostí posedět a popovídat si s přáteli, vychutnat si výborné občerstvení a hudebně se naladita zazpívat u harmoniky. Akce se zúčastnilo 57 seniorů, kteří se bavili až do

... večerních hodin

Na smažení vaječiny se použilo 170 vajec, které míchal sám starosta obce. Kromě vaječiny si senioři pochutnali také na grilovaných špekáčcích. Café Rotigel pro tuto příležitost seniorům nabídlo domácí koláčky, sušenky a dobré pivo. Skvělou zábavu zajistil Otakar Zolich, který hrál na harmoniku a zpíval. Za malou chvilku se k němu připojil se svou kytarou Bohuslav Adamiec a bylo veselo.

Všichni si setkání velmi pochvalovali, a to nejen díky skvělému jídlu, ale i díky příjemné společnosti a veselým melodiím (fotogalerie, videoreportáž).

Děkujeme všem za účast a těšíme se na další společné akce!

Setkání bylo spolufinancováno Evropskou unií z projektu Společně pro Bohumínsko, reg. č. CZ.03.02.01/00/22_008/0000224.

 

Autor: Kulturní centrum

Hlášení závad

Hlášení závad

Hlášení závad

Poruchy ČEZ

Poruchy ČEZ

ČEZ Distribuce

Poruchy vody

Poruchy vody

Poruchy vody

Fotogalerie

Fotogalerie

Fotogalerie

Petrovice u Karviné
Obecní úřad Obecní úřad Petrovice u Karviné Petrovice u Karviné č.p. 251 GPS: 49°53’49.011“N 18°32’24,749“E