Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Petrovice u Karviné
Petroviceu Karviné

Slavnostní den pro nové občánky naší obce

foto

Kulturní centrum se v neděli 13. června stalo místem radostného setkání, kde jsme přivítali nové občánky naší obce. Sešli se zde rodiče, příbuzní a přátelé, aby společně oslavili narození pěti nových dětí – dvou chlapců a tří děvčátek.  Starosta obce Marian Lebiedzik v rámci slavnostního

aktu přivítal nejmenší občánky a jejich rodiče a ve svém proslovu jim popřál mnoho zdraví, štěstí, úspěchů a spokojený život v naší obci. Rodiče novorozenců se podepsali do pamětní knihy. Maminky obdržely od starosty krásné květiny a děti dárek s pamětním listem na památku tohoto významného dne. Akci obohatilo roztomilé vystoupení dětí z MŠ Petrovice, které přednesly krátké básničky a písničky pod vedením učitelky Markéty Królové, která je doprovázela na klavír. Po slavnostním ceremoniálu se rodiny fotily, aby zachytily tento výjimečný den.

Děkujeme všem, kdo se slavnosti zúčastnili a společně s námi přivítali nové občánky naší obce (fotogalerie).

 

Hlášení závad

Hlášení závad

Hlášení závad

Poruchy ČEZ

Poruchy ČEZ

ČEZ Distribuce

Poruchy vody

Poruchy vody

Poruchy vody

Fotogalerie

Fotogalerie

Fotogalerie

Petrovice u Karviné
Obecní úřad Obecní úřad Petrovice u Karviné Petrovice u Karviné č.p. 251 GPS: 49°53’49.011“N 18°32’24,749“E