Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Petrovice u Karviné
Petroviceu Karviné

Den pro životní prostředí

foto

Dne 10. června 2024 zorganizovala a finančně podpořila společnost ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. (AMTP ) v rámci Dne pro životní prostředí vysazování zeleně v parčíku u kruhového objezdu v naší obci.
Zaměstnanci AMTP Karviná,studenti ...

... Střední školy techniky a služeb Karviná, zástupci obce Petrovice u Karviné za pomoci firmy Ing. Roman Mamica MaM vysadili společně okrasné keře a stromy pro snížení dopadů klimatických změn.

Během výsadby se mohli studenti oboru stolař a hasič mimo jiné seznámit a vyzkoušet si práci s moderní technikou při stavbě dřevěných opor stromů jako je např. pneumatická pistole na hřebíky nebo motorový zemní vrták.  

Děkujeme společnosti ArcelorMittal Tubular Products Karviná a.s. a Střední škole techniky a služeb Karviná za iniciaci, organizaci, realizaci i finanční zajištění této prospěšné akce, která zkrášlila centrum naší obce (fotogalerie, videoreportáž)

Autor: Obecní úřad

Hlášení závad

Hlášení závad

Hlášení závad

Poruchy ČEZ

Poruchy ČEZ

ČEZ Distribuce

Poruchy vody

Poruchy vody

Poruchy vody

Fotogalerie

Fotogalerie

Fotogalerie

Petrovice u Karviné
Obecní úřad Obecní úřad Petrovice u Karviné Petrovice u Karviné č.p. 251 GPS: 49°53’49.011“N 18°32’24,749“E