Projektem FIT senior k lepší kondici a duševní pohodě

foto

Obec Petrovice u Karviné získala finanční příspěvek z rozpočtu Moravskoslezského kraje na realizaci projektu pod názvem FIT senior - aktivity pro zdraví v rámci Programu na podporu zdravého stárnutí na rok 2024. Tento projekt je zaměřen na podporu fyzického a duševního zdraví seniorů v naší...

... obci a nabídne jim v průběhu celého roku osm aktivit přizpůsobených jejich potřebám a schopnostem.

Cvičení pilates úspěšně probíhalo již v měsíci lednu a únoru. Jóga běží od března a skončí v květnu a v květnu seniory ještě čeká workshop květinového aranžmá. Petrovičtí senioři se mohou ještě těšit na: plavání v Městském bazénu v Karviné, cvičení pro zdravá záda, zábavný program ke Dni seniora, výrobu šperků a vánoční aranžmá věnců.