Jarní setkání s Malou černou hudbou

plakát

odpoledne plné hudby, tance a společenského setkání se koná v pátek 26. dubna 2024 od 16:00 v Kulturním centru.

Hlavní hvězdou večera bude živé vystoupení oblíbeného dechového orchestru Malá černá hudba. Tento talentovaný orchestr vás provede širokým repertoárem skladeb,

... které jsou určeny jak k poslechu, tak k tanci. Od tradičních dechových melodií až po moderní hity, zaručujeme, že si každý najde to své.

Vstupné na tuto akci činí pouze 100,- Kč a zahrnuje malé občerstvení. Můžete si ho zakoupit buď online přes naše webové stránky  ZDE nebo osobně v Kulturním centru. Připravte se na večer plný zábavy a radosti!

Pojďte strávit jarní večer ve společnosti přátel, vychutnat si skvělou hudbu a tancování a zanechat si nezapomenutelné vzpomínky.