Objevte životní dílo Stanislava Filipa

plakát

Zveme Vás na jedinečnou a inspirativní událost, která spojuje umění, řemeslo a literaturu, výstavu celoživotní tvorby významného karvinského řezbáře Stanislava Filipa.

Výstava bude probíhat od 25. dubna do 11. června v prostorách Kulturního centra. Pro veřejnost bude přístupná každý pracovní den od 8:00 do 16:00 hodin.

Vernisáž této fascinující výstavy se bude konat 25. dubna v 17.00 hodin v přísálí Kulturního centra. Tato slavnostní událost bude zahájena představením uměleckého díla Stanislava Filipa, který nejenže vyniká v umění řezbářství, ale je také vášnivým básníkem, malířem a autorem několika knih.

V rámci výstavy budou prezentovány nejen řezbářské práce, ale také ukázky Stanislavových literárních děl, včetně básní a knih. Připojte se k nám a prozkoumejte jeho umělecký svět přímo skrze jeho dílo.