Rovnou na obsah Rovnou na menu
Obec Petrovice u Karviné
Petroviceu Karviné

Zveme Vás na XXIX. obecní slavnost

plakát

Přijďte si užít den plný zábavy, hudby a skvělé atmosféry na XXIX. obecní slavnost, která se uskuteční 31. srpna od 15.00 hodin v areálu motokrosu v Dolních Marklovicích.
Na co se můžete těšit?

V programu vystoupí:
Majda a Petr z Kouzelné školky
Milan Peroutka s kapelou Perutě
Raego
Argema
Leona Machálková

Dále je připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu, kde nebudou chybět zábavné atrakce pro děti, kolotoče a stánky s občerstvením.

Vstupné v ceně 100,- Kč si můžete zakoupit od 1. 7. 2024 v předprodeji online ZDE nebo osobně v Kulturním centru, a to do 30. 8. 2024.

V den konání akce 31. 8. 2024 bude vstupné v prodeji  pouze v areálu motokrosu v Dolních Marklovicích od 14.30 hodin za cenu 150,- Kč. Děti, které svým vzrůstem nepřesáhnou výšku 150 cm, mají vstup zdarma.

Hlášení závad

Poruchy ČEZ

ČEZ Distribuce

Poruchy vody